Atpakaļ

Konfidencialitātes politika un sīkdatnes

Vispārējā informācija
Bionorica SE Pārstāvniecība Latvijā (turpmāk tekstā “datu pārzinis”) šajā Konfidencialitātes politikā (turpmāk tekstā “KP”) nosaka personas datu apstrādes noteikumus gadījumos, kad tiek izmantotas datu pārziņa pārvaldītas tīmekļa vietnes. KP nosacījumi tiek piemēroti katru reizi, kad atverat mūsu piedāvāto saturu un/vai vēlaties izmantot mūsu pakalpojumus neatkarīgi no tā, kādu ierīci izmantojat (datoru, mobilo tālruni, planšetdatoru, televizoru u. c.).

Kāda veida datus mēs apkopojam?
Šajā vietnē mēs nevācam nekādus konfidenciālus personas datus.

Sīkdatņu izmantošana
Kad apmeklējat datu pārziņa tīmekļa vietnes, mēs tiecamies piedāvāt saturu un funkcijas, kas ir tikušas pielāgotas jūsu individuālajām vajadzībām. Tāpēc ir vajadzīgas sīkdatnes. Tie ir nelieli informācijas fragmenti, kas tiek glabāti jūsu pārlūkā. Sīkdatnes palīdz datu pārzinim atpazīt jūs kā personu, kura jau ir apmeklējusi noteiktu tīmekļa vietni, saglabāt jūsu vietnes lietošanas vēsturi un attiecīgi pielāgot saturu. Sīkdatnes arī palīdz nodrošināt vietņu pienācīgu darbību, ļauj sekot apmeklējumu ilgumam un biežumam, kā arī apkopot statistikas datus par vietņu apmeklētāju skaitu. Analizējot šos datus, mēs varam uzlabot savas vietnes un padarīt tās ērtāk lietojamas mūsu apmeklētājiem. Daži sīkdatņu izmantošanas piemēri:

  • sīkdatnes ļauj jūs atpazīt kā lietotāju, lai nākotnē vairs nebūtu jāapkopo informācija;
  • sīkdatnes ļauj noteikt, cik unikālo lietotāju vienlaikus atrodas vietnē, kas palīdz garantēt tās pienācīgu un ātru darbību;
  • sīkdatnes ļauj analizēt apkopoto informāciju par unikālo lietotāju apmeklējumiem, kas palīdz pielāgot vietnes darbību jūsu prasībām.

Mūsu vietnē izmantojamās sīkdatnes var iedalīt šādās grupās:

  • obligātās sīkdatnes ir vajadzīgas, lai mūsu attiecīgā vietne varētu izpildīt savas pamatfunkcijas. Šādas sīkdatnes ļauj jums pārlūkot vietni un izmantot vajadzīgās funkcijas, piem., piekļūt drošām vietnes daļām. Bez šādām sīkdatnēm mēs nevarētu sniegt pakalpojumus, kas ļauj šai vietnei funkcionēt;
  • darbības sīkdatnes apkopo anonīmu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto vietni, proti, analītiskus datus. Nodrošinot informāciju par apmeklētajām vietnes daļām, vietnē pavadīto laiku un jebkādām problēmām, piemēram, paziņojumiem par kļūdu, šīs sīkdatnes palīdz mums saprast apmeklētāju uzvedību vietnē. Šī informācija palīdz mums uzlabot vietnes darbību.

Ar sīkdatņu palīdzību tiek vākti šādi dati:

  • pārvaldot tīmekļa vietnes un diagnosticējot serveru darbības traucējumus, mēs varam izmantot apmeklētāju datoru IP adreses. IP adrese ir unikāls datora identifikācijas kods dažādos tīklos. To var izmantot apmeklētāja identifikācijai un dažādas demogrāfiskas informācijas apkopošanai. To dara lielākā vairuma serveru administratori;
  • izmantojot sīkdatnes, mēs iegūstam anonīmus datus par vietnes trafiku ar tādu trešo personu analītisko sistēmu palīdzību kā Google Analytics.

Kā pārvaldīt un dzēst sīkdatnes
Izmantojot pārlūku, lai pārskatītu mūsu piedāvāto saturu, jūs varat konfigurēt pārlūka iestatījumus tā, lai tiktu pieņemtas vai noraidītas visas sīkdatnes vai arī lai jūs tiktu informēti par sīkdatņu saņemšanu. Pārlūki atšķiras, un tāpēc, ja nezināt, kā mainīt sīkdatņu iestatījumus, pārskatiet attiecīgo informāciju pārlūka izvēlnē. Jūsu ierīces operētājsistēmā var būt papildu rīki sīkdatņu kontrolei. Ja nevēlaties, lai ar sīkdatņu palīdzību tiktu vākta informācija, izmantojiet vairumā pārlūku pieejamu vienkāršu procedūru, kas ļauj atteikties no sīkdatņu izmantošanas. Vairāk informācijas par sīkdatņu pārvaldību skat. vietnē http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.
Tomēr jāatceras, ka daži pakalpojumi var būt pieejami tikai ar sīkdatņu palīdzību. Ja šīs sīkdatnes tiek atslēgtas, jūs nevarēsiet izmantot šos pakalpojumus vai to daļu.

Pārējā ar sīkdatņu izmantošanu saistītā informācija
Papildus sīkdatnēm, ko izmanto datu pārzinis, noteiktām trešām personām ir atļauts mūsu vietnēs uzstādīt sīkdatnes, kā arī piekļūt sīkdatnēm jūsu datorā. Šādā gadījumā uz sīkdatņu izmantošanu attiecas trešo personu, piem., Google Analytics, konfidencialitātes noteikumi.

Sazinieties ar mums
Ja pamanāt neatbilstības šai KP vai ar drošību saistītus trūkumus mūsu tīmekļa vietnēs vai ja jums ir radušies jautājumi, sazinieties ar mums turpmāk norādītajā veidā pēc jūsu izvēles:

Adrese: Bionorica SE Pārstāvniecība Latvijā
Ūdens iela 12–41, LV-1007, Rīga, Latvija
E-pasts: info@bionorica.lv

Noslēguma noteikumi
Šī KP tiek pārskatīta ne retāk kā reizi divos gados. Pēc PK atjaunināšanas mēs informējam jūs par mūsu ieskatā būtiskām izmaiņām, publicējot paziņojumu attiecīgā tīmekļa vietnē.

Dokuments ir apstiprināts ar vadītāja 2018. gada 22. maija Rīkojumu Nr. 86
PK pēdējo reizi pārskatīta 2019. gada 22. maijā.