Atpakaļ

Fitoinženierija (angl. Phytoneering)

BIONORICA ir viens no lielākajiem un pazīstamākajiem augu izcelsmes zāļu ražotājiem, kas ir šīs jomas līderis Eiropā un visā pasaulē un ražo augstas kvalitātes ārstnieciskos augu preparātus, kā arī attīsta, paplašina un pastāvīgi atjaunina savu darbību jau astoņdesmit gadus.

Termins “fitoinženierija” (angliski “Phytoneering”) atbilst galvenajam uzņēmuma Bionorica darbības principam — centieniem “atšifrēt”, kā darbojas augi, piemērojot jaunākos zinātniskos pētījumus, kā arī efektīvi un droši izmantot iegūtos rezultātus, lai ar inovatīvu tehnoloģiju palīdzību ražotu zāles no ārstniecības augiem. Fitoinženierija dāvā cilvēkiem dabas spēku, lai ārstētu slimības un uzlabotu veselību.

Visaugstākā kvalitāte no pirmā soļa

BIONORICA kontrolē visu ražošanas procesu, sākot no sēklām un beidzot ar gatavo medikamentu.. Kontrolēta audzēšana, novākšana un pārstrāde ļauj garantēt augstas kvalitātes izejvielas, kas tiek pārstrādātas ekstraktos. Izmantojot patentētu ražošanas procesu, tiek veidotas unikālas zāles , kuru drošums un efektivitāte ir pierādīti klīniskajos pētījumos.

Atcerieties, ka tikai zāles ārstē un atjauno veselību, bet pārtikas piedevas vien papildina Jūsu ēdienkarti!